Podzimní přátelský turnaj
 SK Kociánka Brno opět po delší době pořádala přátelský turnaj v bocci proti rivalovi z Březejce. Turnaj byl určen jak pro ligové hráče tak pro začínající hráče bocci. Na turnaji byli k vidění i nově vyškolení rozhodčí. Toto školení rozhodčích bocci proběhlo nedávno v Brně na Kociánce a také ve Znojmě. Hráče přišlo podpořit i spoustu diváků, za což jsme samozřejmě rádi. 

  Podzimní přátelský turnaj
Sportovní klub Kociánka Brno, z. s. vás srdečně zve na Podzimní přátelský turnaj v boccie, který se bude konat v tělocvičně v areálu Centra Kociánky a to ve středu 8. 11. 2017 od 14 hod. do 19 hod. Pojďte si užít společné setkání a přitom si příjemně zahrát.
  Propozice boccia
Realizační tým boccie SH z pověření České federace Spastic Handicap, z. s., ve spolupráci s SK Kociánka Brno pořádá Národní soutěž v boccie 2016/2017 – BARÁŽ 2017 pro jednotlivce soutěžních tříd BC1, BC2 a BC3. Baráž se bude konat ve Sportovním areále Purkyňova v Brně v termínu 2. – 3. prosince 2017. Propozice jsou ke stažení vespod článku.
  Výsledky Stříbro 2017
Výsledky z Podzimní atletiky ve Stříbře přikládáme ke stažení.
  Školení rozhodčích boccii
Článek ze školení rozhodčích boccii SH si můžete přečíst ZDE.
  Boccia - důležité termíny
Baráž 2017 o I. a II. ligu se bude konat v Brně 2. – 3. 12. 2017. Konečné pořadí hráčů za poslední sezónu ve všech ligách si můžete stáhnou vespod článku.

Školení pro rozhodčí proběhne v Teplicích 7. 10. 2017 a 3. 12. 2017 v Brně.

 Více informací najdete v Boccia zpravodaji, který se vám zobrazí po kliknutí na tlačítko "Číst více".
  EMIL OPEN
Po prázdninové přestávce nás navštívili zástupci Nadačního fondu Emil a převzali jsme certifikát partnera Emil Open a samozřejmě jsme podebatovali  o dalším ročníku.

  Handicap open 2017 - propozice
Z pověření České federace Spastic Handicap, z. s. pořádají Sportovní klub Kociánka Brno, z. s. a Vlaštovky Brno, z. s. PODZIMNÍ HANDICAP OPEN 2017 pod záštitou starostky městské části Brno – Královo Pole Ing. Karin Karasové.
Slavnostní zahájení bude v sobotu 23. 9. 2017 v 11:30 hodin ve Sportovním areále VUT v Brně Pod Palackého vrchem.

  Soustředění v Agrocentru Ohrada
Naši sportovci společně vyrazili s našimi trenéry a dobrovolníky na letní spotovní soustředění, kde pro ně byl připraven bohatý sportovní program. K dispozici jsme měli také bazén a posilovnu. Moc děkujeme personálu za ochotu a vstřícnost a těšíme se na další rok.

  Boccia pravidla 2. vydání
Díky významným změnám v pravidlech boccie, které jsou platné od roku 2017, jsme se rozhodli zveřejnit aktualizované vydání pravidel. Děkujeme za poskytnutí České federaci Spastic Handicap, z.s. Na korekci a překladu pracovali Michaela Řiháčková a Marie Maňáková.