Změna provozní doby SKK
Z důvodu letních prázdnin a častých dovolených jsme museli omezit provoz našeho klubu. Tato změna bude trvat do konce srpna. Omlouváme se tímto za možné komplikace, přejeme krásné prožití léta. Podrobnou úpravu provozu SKK Brno naleznete vespod tohoto článku po rozkliknutí tlačítka "Číst více".
  Dobrodruzi z SKK Brno na sportovním táboře
30. 6. 2017 jsme společně s našimi trenéry a doprovody vyrazili na 0. ročník Letního táborového soustředění do Vísky u Jevíčka. Celý týden naše sportovce provázelo příjemné počasí. Trenéři z SKK připravili náročný program a oddíloví vedoucí zpříjemnili pobyt různými hrami. Touto cestou bychom chtěli poděkovat všem, co našim handicapovaným sportovcům celý týden v náročných podmínkách pomáhali, jmenovitě Petře a Martinovi Poláškovi, Ireně Ráčkové, Kateřině Kargerové, Miloslavě Goldschmitové, Aničce Vašíkové, Rosťovi Vašíkovi, Ivance Pařízkové, Silvii Štěpánové, Katce, Martinovi Ráčkovi, spolku Vlaštovky, Alešovi, Hance, Kristýně, Barinovi, Růžence, Pavle, Dance, Romanovi a Vladovi.

  Plzeňský ovál 2017 - propozice
TJ ZP Halma Plzeň z pověření České federace Spastic Handicap, z. s. pořádá cyklistické závody PLZEŇSKÝ OVÁL 2017. Závod bude probíhat ve sportovním areálu SKP Rapid Plzeň v neděli 6. srpna 2017.


  Výroční zpráva za rok 2016
Výkonný výbor předkládá ke stažení výroční zprávu klubu SK Kociánka Brno za rok 2016. Všem, kteří se podíleli na chodu klubu, děkujeme a věříme v další spolupráci.


  Cyklistika MČR 2017 výsledky
Sportovní klub Kociánka Brno, z.s. z pověření České federace Spastic Handicap, z.s. ve spolupráci s Automotodromem Brno, a.s. uspořádal 18. 6. 2017 Mistrovství České republiky Spastic Handicap v silniční cyklistice Masarykův okruh 2017. Děkujeme vedení Automotodromu Brno, a.s. za bezplatný pronájem okruhu a za zajištění veškerého servisu pro naše handicapované cyklisty.

  Zápis z členské schůze 2017
Dne 29. 6. 2017 se konala členská schůze našeho sportovního klubu v tělocvičně Centra Kociánky. Zápis je k dispozici ke stažení vespod článku. Členům, kteří se zúčastnili a řádně zaregistrovali, děkujeme za účast.
  Kalendář akcí SH AKTUALIZACE
Česká federace Spastic Handicap, z. s. vytvořila pro rok 2017 aktualizované vydání kalendáře akcí. Jsme rádi, že ho můžem zveřejnit a poskytnout ke stažení na našich stránkách.


  MČR atletika - výsledky
V sobotu 10. června se na stadiónu Atletického klubu Bílina uskutečnilo Mistrovství České republiky v atletice České federace Spastic Handicap. Akci pořádala TJ zdravotně postižených Nola Teplice za podpory Města Bílina a již zmíněného Atletického klubu Bílina. Za náš sportovní klub startovalo spoustu sportovců, mezi kterými bylo i mnoho medailistů. Podrobné výsledky o našich úspěšných atletech si můžete stáhnout pod tímto článkem. Moc gratulujeme ke skvělým výkonům.
  Úspěch brněnských boccistů
Ve dnech 2. - 4. června 2017 se ve sportovní hale Jedenáctka v Praze 11 konal Mezinárodní otevřený turnaj v boccie pro týmy, páry a jednotlivce. Za náš sportovní klub se zúčastnili v kategorii BC3 Kamil Vašíček a Marek Drahonský. Nejprve se odehrál turnaj týmů a páru, kde Kamil hrál společně s Jirkou Svojanovským (HSC Havířov), dvojice ani jednou neprohrála a s přehledem vyhráli svou kategorii. Marek Dranonský složil pár s Michaelou Zdráhalovou (DS Březejc). V semifinále oba vysoko prohráli právě s Kamilovým párem a museli se spokojit s bojem o bronzovou medaili s párem z Anglie, bohužel neúspěšně. Po odehrání této disciplíny přišli na řadu jednotlivci, kde Kamil opět zvítězil. Marek si odvezl bronzovou medaili. Gratulujeme oběma za skvělé výkony.
  MČR atletika - propozice
TJ zdravotně postižených Nola Teplice za podpory města Bílina a za spoluúčasti Atletického klubu Bílina pořádají Mistrovství České republiky v atletice spastiků. Turnaj bude probíhat na stadióně Atletického klubu Bílina v sobotu 10. června 2017.