KONFERENCE PRO OBLAST SPORTU
Vážení sportovní přátelé,

dovolujeme si Vás informovat o skutečnosti, že Statutární město Brno ve spolupráci s Fakultou sportovních studií připravilo pro laickou i odbornou veřejnost KONFERENCI PRO OBLAST SPORTU, která se bude konat 16. 5. 2018 od 14. 00 hod. do 16.00 hod. v aule Lékařské fakulty Univerzitního Kampusu, Kamenice 5, Brno-Bohunice.

Za účasti vedení města Brna, zástupců Jihomoravského kraje, odborníků Fakulty sportovních studií a zástupců vrcholových sportovních klubů budou prezentována zajímavá témata týkající se brněnského sportu. Dozvíte se například informace o nově schváleném strategickém dokumentu města Brna s názvem Koncepce sportu města Brna na léta 2018 – 2030, o podpoře sportu ze strany Jihomoravského kraje či zajímavých projektech, které mohou ovlivňovat rozvoj sportu ve městě Brně.

V příloze naleznete letáček s bližšími informacemi o programu Konference.

Z důvodu omezené kapacity se zájemci o účast na konferenci mohou bezplatně přihlašovat prostřednictvím elektronického formuláře, který naleznou na internetových stránkách: https://muni.cz/go/7c2242 .

VSTUP VOLNÝ

Předejte prosím informaci o konání Konference svým kolegům, trenérům, sportovcům, rodičům - všem, které zajímá brněnský sport a jeho budoucnost.

Těšíme se na setkání s Vámi

S přátelským pozdravem

Mgr. Martin Jelínek
vedoucí OŠMT MMB