Staň se naším členem
Členství ve Sportovním klubu Kociánka Brno, z. s.
Členi našeho klubu jsou sportovci, asistenti, trenéři a ostatní sympatizanti sportu handicapovaných.
Registrovaní sportovci a asistenti mají zajištěné materiální vybavení, řízené tréninky kvalifikovanými trenéry hlavně ve sportech boccia, atletika a cyklistika, dostávají informace ze světa sportu a jsou registrováni na regionálních, národních a mezinárodních turnajích. Dále sportovní klub pomáhá individuálně i s finanční podporou a hledání možných peněz pro potřeby sportovce.
Trenéři mohou prohloubit své znalosti formou různých vzdělávacích kurzů a workshopů. Také mají možnost vytvořit si rozhodcovské licence.

Cesta ke členství
Pokud máte zájem se stát naším členem, doporučujeme se seznámit se stanovami a interními předpisy SKK Brno. Poté je potřeba vyplnit registrační formulář, který zašlete výkonnému výboru SKK Brno emailem na info@skkb.cz nebo zaslat na adresu SK Kociánka Brno - Kociánka 2, 612 00 Brno. Každou registraci výkonný výbor vyhodnotí individuálně a do 14 dnů vydá rozhodnutí o možném přijetí. Členství v klubu je podmíněno včasným placením členského příspěvku, který je pro rok 2024 stanoven 500,- na rok pro aktivní sportovce starší 23 let.

Dokumenty spojené se členstvím

Stanovy Interní předpisy Registrační formulář