MČR atletika - výsledky
V sobotu 10. června se na stadiónu Atletického klubu Bílina uskutečnilo Mistrovství České republiky v atletice České federace Spastic Handicap. Akci pořádala TJ zdravotně postižených Nola Teplice za podpory Města Bílina a již zmíněného Atletického klubu Bílina. Za náš sportovní klub startovalo spoustu sportovců, mezi kterými bylo i mnoho medailistů. Podrobné výsledky o našich úspěšných atletech si můžete stáhnout pod tímto článkem. Moc gratulujeme ke skvělým výkonům.
  Úspěch brněnských boccistů
Ve dnech 2. - 4. června 2017 se ve sportovní hale Jedenáctka v Praze 11 konal Mezinárodní otevřený turnaj v boccie pro týmy, páry a jednotlivce. Za náš sportovní klub se zúčastnili v kategorii BC3 Kamil Vašíček a Marek Drahonský. Nejprve se odehrál turnaj týmů a páru, kde Kamil hrál společně s Jirkou Svojanovským (HSC Havířov), dvojice ani jednou neprohrála a s přehledem vyhráli svou kategorii. Marek Dranonský složil pár s Michaelou Zdráhalovou (DS Březejc). V semifinále oba vysoko prohráli právě s Kamilovým párem a museli se spokojit s bojem o bronzovou medaili s párem z Anglie, bohužel neúspěšně. Po odehrání této disciplíny přišli na řadu jednotlivci, kde Kamil opět zvítězil. Marek si odvezl bronzovou medaili. Gratulujeme oběma za skvělé výkony.
  MČR atletika - propozice
TJ zdravotně postižených Nola Teplice za podpory města Bílina a za spoluúčasti Atletického klubu Bílina pořádají Mistrovství České republiky v atletice spastiků. Turnaj bude probíhat na stadióně Atletického klubu Bílina v sobotu 10. června 2017.


  Jarní atletika - výsledky
27.5. 2017 se konala v Bílině Jarní atletika SH. Naši sportovci byli velice úspěšní, téměř všem se podařilo získat medailové pozice.  Závod proběhl za krásného slunečného počasí.


  Členská schůze 2017
Dne 29. června 2017 se koná od 16 hodin členská schůze našeho sportovního klubu. Všechny členy tímto zveme do tělocvičny Centra Kociánky na adrese Kociánka 2, 612 47 Brno, kde schůze bude probíhat. Program, kterým se budeme zabývat, můžete stáhnout společně s pozvánkou pod tímto textem.
  Cyklistika MČR 2017 propozice
Sportovní klub Kociánka Brno, z. s. z pověření České federace Spastic Handicap, z. s. ve spolupráci s Masarykovým okruhem pořádá Mistrovství České republiky Spastic Handicap v silniční cyklistice. Závod bude probíhat na Masarykovým okruhu v Brně 18. června 2017.


  Brno nás podporuje
Pro letošní rok byla schválena Statutárním městem Brno dotace pro SkK Brno ve výši 65 000 Kč. Dotace je určena na zabezpečení celoroční činnosti a soutěží dětí, mládeže a dospělých s tělesným a kombinovaným postižením v 5 sportovních odvětví (atletika, boccia, cyklistika, lukostřelba a plavání) včetně uspořádání soutěží.
Za dlouhodobou podporu sportu handicapovaným moc děkujeme.

  2. místo pro Ondru Továrka
Cyklisti zahájili sezónu skvělým výsledkem! Výborného výsledku dosáhl naš nový člen Ondra Továrek v kategorii C2 v Itálii na světovém poháru, kde skončil na 2.mistě. Ondrovi gratulujeme a přejeme mnoho úspěšných startů v dalších závodech.

  Předání handbiku na Kociánce
Dnes 12. 4. jsme společně s panem ředitelem Centra Kociánky Mgr. Tomášem Komárkem převzali do sportovního klubu nový dětský handbike od spolku Černí koně. Ještě jednou děkujeme.

  Jarní atletika propozice
TJ zdravotně postižených Nola Teplice za podpory města Bílina a za spoluúčasti Atletického klubu Bílina pořádají Jarní atletiku spastiků. Turnaj bude probíhat na stadióně Atletického klubu Bílina v sobotu 27. května 2017.