Dotace NSA 2023
Na rok 2023 jsme obdrželi dotaci z Národní sportovní agentury ve výši 663 000,- na zabezpečení celoroční činnosti.

Za dlouhodobou podporu velice děkujeme.

  Výroční zpráva klubu 2022
Vážení členové, rádi bychom Vás touto formou informovali, že v sekci "Dokumentace povinná" je vložen nový soubor ke stažení. Soubor se týká Výroční zprávy klubu za rok 2022, který byl vytvořen v roce 2023.
  ČLENSKÁ SCHŮZE 2023
Vážení členové Sportovního klubu Kociánka Brno, z.s. 20. 6. 2023 v 17,00 se bude konat v restauraci Stronghold, Podpěrova 2, Brno- Medlánky, 621 00 členská schůze SK Kociánka Brno, z.s. Program členské schůze si můžete stáhnou v dokumentovém serveru nebo na konci článku v odkazovém tlačítku s názvem "Ke stažení ZDE".
  Neinvestiční dotace města Brna 2023
Na rok 2023 jsme obdrželi dotaci ze Statutárního města Brna ve výši 77 000,- na zabezpečení celoroční činnosti a uspořádání akcí.

Za dlouhodobou podporu velice děkujeme.

  Zlato vezeme do Brna
Ve dnech 10. - 12. 3. 2023 se uskutečnil Start boccia Cup pod záštitou ČFB ve spolupráci s Aktivně s vozíkem v Českých Budějovicích. Náš Klub na tomto turnaji reprezentoval v kategorii BC1 Adam Kříž. V roli rozhodčí podávala také velmi dobré výkony Kateřina Kargerová.
Adam vstoupil do své druhé sezóny ve velkém stylu a rok se s rokem sešel a stal se opět vítězem Start boccia Cupu. Po celou dobu turnaje hrál Adam koncentrovaně a velmi přesně ,ve finále turnaj zakončil ve velkém stylu kdy v souboji generací boccii nedal žádnou šanci Lence Maisnerové a zvítězil 9:1. Adam si z Českých Budějovic odvezl i cenu primátorky Českých Budějovic za nejsportovnější výkon na celém turnaji.
Adamovi Gratulujeme a děkujeme za výborné výkony na turnaji a za výbornou reprezentaci našeho klubu.

  Junior roku je z Brna
9.2. se hotel Holiday Inn v Praze stal hostitelem vyhlášení ankety Boccista roku 2022.
Vyhlášení se konalo pod záštitou České federace boccie .
V kategorii Junior roku byl vyhlášen za velmi dobré výkony v premiérové boccistické sezóně Adam Kříž.
Adamovi gratulujeme a děkujeme za příkladnou reprezentaci našeho klubu.
Adame ať se daří i v sezónách budoucích.

  ČLENSKÁ SCHŮZE 2022
Vážení členové Sportovního klubu Kociánka Brno, z.s. 16. 6. 2022 v 16,00 se bude konat v restauraci Stronghold, Podpěrova 2, Brno- Medlánky, 621 00 členská schůze SK Kociánka Brno, z.s. Program členské schůze si můžete stáhnou v dokumentovém serveru nebo na konci článku v odkazovém tlačítku s názvem "Ke stažení ZDE".
  Start boccia cup Plzeň 2022
Ve dnech 25. – 27.3. se konal Start Bocciia Cup Plzeň. Náš klub na tomto turnaji premiérově reprezentoval Adam Kříž kterého doplnila, už zkušená hráčka Anička Vacková. Turnaj měl dvě kategorie, kategorii Start a TOP
Adam Kříž , který absolvoval vůbec první závody se představil ve Startu v kategorii BC1.
Adam po celou dobu turnaje , předváděl výborné koncentrované výkony, nenai své pšel vna tomto turnaji přemožitele a hned při svém debutu v boccistické Kariéře si odvezl pohár ze zlatou medailí. Adame gratulujeme jen tak dál Anička Vacková. Se představila v kategorii Top , na úvod turnaje nestačila vůbec poprvé vzájemných zápasech na Anetu pokornou. Od dalšího zápasu už Anička nepoznala přemožitelku , a odvezla si pohár a stříbrnou medaili. Turnaj měl výbornou přátelskou atmosféru.
Adamovi a Aničce gratulujeme a děkujeme za předvedené výkony a přejeme ať se jim dařína dalších turnajích

  Trénink s Ivanou Večeřovou
Ve středu 23.3. nás navštívila bývalá basketbalistka Ivana Večeřová, která si po naši domluvě pro nás připravila hodinový trénink atletiky. Trénink byl skvělý, všichni jsme se vyborně bavily a nasmály jsme se.
Iva Sportovce rozdělila do dvou družstev , a od prvního okamžiku bylo vidět, jak ani jedno družstvo nechce prohrát, byla cítit obrovská soutěživost.
Anička dcerka Ivči , od prvního okamžiku sportovcům pomáhala bylo prostě boží odpoledne.
Ivě moc děkujeme za jjí čas stravený s námi zakončený vybornm tréninkem , který jsme si všichni užili.

  Poháru ČR v benchpressu
Kristián Kobiela se zúčastnil 1 .kola Poháru ČR v benchpressu, který se konal 5.3. 2022 v Českých Budějovicích, Kristianovi se podařilo zvednout 35 kilogramů.
Kristián se díky výbornému výkonu kvalifikoval na MMČR v benchpressu , Které se. uskuteční 8.10. V Českých Budějovicích.
Kristiane děkujeme za příkladnou a vzornou reprezentaci našeho klubu. Gratululujeme k vynikajícímu výsledku!