Európská Integracia V4
Náš klub obdržel pozvání od Magistrátu města Brna na 1. ročník charitativního koncertu, který se konal 12. 11. 2019 v Incheba Aréně v Bratislavě. Za náš klub vyrazili Martin Polášek, Irena Ráčková, Ondřej Balšínek a Alfy Ott. Koncert zorganizovalo občanské sdružení Integracia, které pomáhá při začleňování zdravotně a sociálně znevýhodněných dětí do běžného života. Koncertu se zúčastnilo 3000 děti ze Slovenska, a přibližně 1 200 dětí z Česka, Polska a Maďarska. Akce se osobně zúčastnila primátorka města Brna Markéta Vaňková, která na akci převzala takzvaný štafetový kolík. 15.října 2020 se koncert uskuteční v DRFG Aréně v Brně.
Děkujeme Magistrátu města Brna za pozvání na výbornou akci, a celkově za podporu našeho klubu!
  Kuřimská běžecká liga
Atlet David Hájek se potavil 3. 11. 2019 na start Kuřimské běžecké ligy. Na závodníky čekala, obtížná 3,8 km dlouhá trať v terénu vedoucí z Podlesí na Babylon. David si s traťí poradil náramaně, v čase 19:57 obsadil krásné 28. místo ze 78. účastníku.
Davidovi gratulujeme je vidět, že se mu píle trpělivost a vůle v tréninku vyplácí za což jsme velmi rádi!
  4. místo z Jihu Čech
19. 10. 2019 se Kristián Kobiela zúčastnil soutěže ve vzpírání v Českých Budějovicích. Kristián se představil v kategorii do 49. kilogramů. Výkonem 35. kilogramů skončil na nádherném 4.místě!
Kristiánovi gratulujeme ke skvělému výsledku, a děkujeme za vzornou reprezentaci našeho klubu.
  Kontrolní závody v atletice
9. 10. 2019 se v rámci dvouhodinového tréninku atletiky v tělocvičně Centra Kociánka konaly kontrolní atletické halové závody atletů našeho klubu. Atleti tak mohli porovnat kam se v tréninku posunuly a co musí naopak zlepšit. Závodům nechyběla sportovní atmosféra o kterou se starali zaměstnanci Centra Kociánka, kteří přišli podpořit své uživatele.
Na hladký průběh akce dohlíželi národní rozhodčí atletiky Martin Polášek a Ondřej Balšínek.
  Vzhůru Brno 2019
28 .8. 2019 se na Atletickém stadionu Pod Palackého vrchem uskutečnil mezinárodní atletický meeting, který nesl název Vzhůru Brno. Tato Velká akce vznikla na počest Pepíka Sečkáře , který nás navždy opustil po těžké nemoci 22.9. 2018. ve věku 69. let.
Pepa Sečkář byl výborný atletický trenér a zakladatel AK Olymp Brno, ale hlavně to byl vynikající člověk a velký kamarád nejen náš ale celé atletické veřejnosti. Náš Klub tedy nemohl pozvání na tuto velkou akci odmítnout. Na akci měli naši atleti vložený závod, představili se v hodu kuželkou, hodu diskem a vrhu koulí.
Děkujeme organizátorům meetingu za pozvání, jsme rádi, že jsme uctili Sečkinovu památku
  Evropský pohár v boccie
23. 9. – 29. 9. 2019 se tyto dny staly velkým pro Českou bocciu, jelikož to byl premiérový Velký turnaj na našem území pod mezinárodní federaci BISFed.
Na turnaji se představili hráči svétového formátu, kterými jsou David Smith z Velké Británie ( 1. na světě v divizi BC1, Grigorios Polychronidis z Řecka (1 . na světě v divizi BC3) a 3. na světě v divizi BC4 Stephen McGuire.
Na Evropském poháru reprezentovali Českou republiku hráči našeho klubu. Nominaci si na tento turnaj vybojovali Radek Procházka (divize BC4) a Marek Drahonský (divize BC3) se sportovním asistentem Zdeňkem. Náš klub se neztratil ani mezi rozhodčími, na turnaji se představila naše dobrovolnice a národní rozhodčí Kateřina Kargerová.
  Atletický týden 2019
Od 19.8 - 23.8 proběhlo v tělocvičně Centra Kociánka atletické soustředění, kterého se zúčastnili naši atleti Jiří Bnčič Tereza Marešová Ondřej Balšínek , David Hájek, Jakub Hřebíček, přijeli za námi i naši atleti z Hořic, křeří si odvezli ohromný zážitek v podobě jízdy Brněnskó šalinó. Celý týdenní blok byl rozdělen na dopolední část (tělocvična CK , kde probíhala fyzická příprava atletů pod vedením našich trenérů Martina Poláška Simony Kazdové Lubomíra Skopalíka. Po obědě jsme odjeli na Atletický stadión pod Palackého vrchem , kde probíhal trénink vrhačských a běžeckých disciplín.
Poděkování za tento sportovní týden patří našim trenérům, kteří odvedli výbornou práci a také zaměstnancům stadionu, že nám nejen tento týden ale celý rok vytváří výborný servis potřebný k trénování.
  MČR 2019 v boccie
Od 10. 8. - 12. 8. proběhlo ve sportovním centru v Nymburce MČR 2019 v boccie, které pořádala Česká federace Spastic handicap z. s. Turnaje se zúčastnili za náš sportovní klub Radek Procházka v kategorii BC4, Marek Drahonský se spoluhráčem Zdeňkem Vydrželem v kategorii BC3 a Anička Vacková s asistentkou Šárkou Tretinovou v kat. BC1.Všichni naši hráči postoupili ze svých základních skupin do nedělních bojů o medaile. Za zmínku stojí to, že Radek Procházka ovládl zákládní skupinu s impozantním skóre 29:1.
  Boccia týden 2019
Od 5. 8. - 9. 8. proběhlo v tělocvičně v Centru Kociánka Boccistické soustředěni, kterého se zúčastnili Marek Drahonský, Anna Vacková, Martin Kadur Eva Švestková a Lenka vlčková. Pro Marka a Aničku se jednalo o vrchol přípravy před blížícím se Mistrovstvím České Republiky. Děkujeme Centru Kociánka za zapůjčení tělocvičny, které nám umožnilo hladký průběh celého týdne.
  Emil sport aréna 2019
Ve dnech 29.10 – 1.11 se na Brněnském výstavišti konal Veletrh kompenzačních pomůcek Rehaprotex. V pavilonu A2 vznikla po dobu veletrhu Emil sport aréna.
Náš den byl stanoven na 31.10. kdy jsme prezentovali bocciu. Klub byl zastoupen předsedou Martinem Poláškem , trénéry boccii Lubomírem Skopalíkem a Simonou Kazdovou. Za hráče se na Veletrhu představili Radek Procházka a Anna Vacková , děkujeme oběma hráčům za vzornou prezentaci našeho klubu.

Nadačnímu fondu Emil děkujeme za pozvání a vzájemné spolupráce si velmi vážíme!